Teknoloji

Teknoloji

Dijital Uygulamalar
Ulaşım projelerimizi Onur Turizm’e özgün hazırlanan yazılım üzerinden takip ediyoruz. Bu teknolojik altyapı ile merkezimiz ve ofislerimizdeki tüm süreçleri izliyor; bilgi aktarımları ve raporlamaları bu sistem üzerinden gerçekleştiriyoruz. Onur Turizm uygulamaları; müşterilerimiz tarafından da kullanılabilen sektörün en gelişmiş servis taşıma yazılımlarından biridir.

MillenniumERP (Kurumsal Kaynak Planlaması)
İş Süreçlerinin Takibi ve yönetimi için Milennium ERP sistemini Kullanmaktayız.

Projelerimizi Onur Turizm’e özgün hazırlanan yazılım üzerinden takip ediyoruz. Bu teknolojik altyapı ile merkezimiz ve ofislerimizdeki tüm süreçleri izliyor; bilgi aktarımları ve raporlamaları bu sistem üzerinden gerçekleştiriyoruz.

Onur Turizm uygulamaları; müşterilerimiz tarafından da kullanılabilen sektörün en gelişmiş servis taşıma yazılımlarından biridir.

Millennium onur-mobil
Onur Turizm Mobil Uygulamaları ile öğrenci ve araç takibi tümüyle kontrolümüz altındadır.Onur Turizm ERP sistemine tam entegre Mobil uygulamalar ile müşterilerine daha güvenli ve zamanında ulaşımını sağlamaktadır.

Velilerimiz ödeme planlarını ve hesap ekstrelerini mobil uygulama üzerinden takip edebilir ve ödemelerini yapabilir.

Velilerimiz öğrencinin kullandığı aracın, sürücünün ve hostesin bilgilerini ve iletişim numaralarını görebilirler. Ayrıca aracın ve sürücünün evraklarını görebilirler. (Trafik sigortası, koltuk sigortası, sabıka kaydı, gbt..vb)

onur gps
Personel ve öğrenci taşımacılığında kullanılan tüm filo araçlarımızda GPS sistemi bulunmaktadır.

İstenildiği takdirde müşterilerimizin GPS sistemi üzerinden araçları varış noktasına yaklaştığında mobil uygulamalarla bilgilendirilmeleri sağlanmaktadır.© 2017 Onur Turizm | Tüm Hakları Saklıdır